MEDYCYNA ESTETYCZNA | DERMATOLOGIA | STOMATOLOGIA

KOMPLEKSOWE DZIAŁANIE OD PODSTAW: ZDROWIE I URODA

„Medycyna w służbie piękna” – to nasze motto, którym kierujemy się w codziennej pracy. Swoje działania koncentrujemy na uzyskaniu optymalnego efektu leczniczego i estetycznego, a co za tym idzie – zadowolenia każdego Pacjenta.

Niezależnie od tego czy zabieg przeprowadza stomatolog czy lekarz dermatolog, zapewniamy komfortowe warunki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, sprawdzonych materiałów wysokiej jakości oraz innowacyjnych metod, możemy gwarantować bezpieczeństwo i pełną skuteczność leczenia. Przeprowadzamy szczegółowe konsultacje lekarskie i kosmetologiczne, aby indywidualnie dobrać odpowiednie materiały oraz właściwy zabieg.

MEDYCYNA ESTETYCZNA I DERMATOLOGIA – NIE TYLKO DLA KOBIET

Minęły już czasy, kiedy klientami gabinetów dermatologii i medycyny estetycznej były wyłącznie kobiety. Obecnie większość przeprowadzanych zabiegów skierowana jest również do mężczyzn. I panowie mogą skorzystać z możliwości, jakie daje botox, kwas hialuronowy czy laser. To właśnie im dedykowana jest również mezoterapia w walce z łysieniem oraz wiele innych zabiegów, które oferuje kosmetyka we Wrocławiu.

Upływ czasu, stres, przemęczenie, zanieczyszczenie środowiska – wszystko to znajduje odbicie na stanie skóry (bez względu na płeć). Wykonywane przez nas zabiegi, jakie oferuje medycyna estetyczna i kosmetologia są idealnie dopasowane do potrzeb każdego Pacjenta.

NASZE GABINETY

NASZ SPRZĘT