Nasz zespół

Dermatolog oraz wenerolog, ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Egzamin specjalizacyjny zdała z wyróżnieniem. Swoją wiedzę nieustannie poszerza uczestnicząc w szkoleniach oraz kongresach medycznych.

Przez ponad 30 lat pracowała na oddziale dermatologicznym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu.

Dermatologia to jej pasja, a specjalizacja w której najmocniej się rozwija to dermatologia estetyczna.

Prywatnie fanka podróży i zdrowego stylu życia.

Dermatolog oraz wenerolog, ukończyła z wyróżnieniem studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. W 2007 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych i wyróżnienie.

Empatyczna i zaangażowana. W swojej pracy wykazuje się ogromną szczegółowością – komfort oraz bezpieczeństwo Pacjenta to dla niej nadrzędne cele. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu chorób skóry. Jej kompetencje uzupełnia umiejętność dermatoskopowej oceny zarówno znamion barwnikowych, onkologicznych jak i innych zmian skórnych.

Prywatnie fanka muzyki klasycznej, teatru, literatury, kultury francuskiej oraz ogrodnictwa.

Dermatolog oraz wenerolog, posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne. 

Swoją wiedzę nieustannie poszerza, uczestnicząc w sympozjach oraz konferencjach z dziedziny dermatologii. 

Prywatnie fanka podróży i zdrowego stylu życia.

Lekarz stomatolog, ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Cenne doświadczenie zdobywała zarówno w gabinetach w Polsce, jak i za granicą. 

W naszym Instytucie zajmuje się stomatologią ogólną, jednak główny kierunek jej rozwoju to stomatologia estetyczna oraz protetyka. 

Artystka w swoim fachu. Tworzy prace wysoko estetyczne, dbając o każdy detal uśmiechu.

Z dużą dozą empatii podchodzi do wszelkich problemów stomatologicznych Pacjentów, a ewentualny stres rozładowuje żartem i rozmową na różne tematy. 

Prywatnie miłośniczka podróży oraz dobrej muzyki.  Jedzenie smakuje jej 100 razy lepiej w towarzystwie osób, które kocha. Od dzieciństwa pielęgnuje i rozwija swoją ogromną pasję, czyli malarstwo. To dla niej forma relaksu i medytacji.

Rejestratorka oraz asystentka przy zabiegach medycyny estetycznej oraz tych z dziedziny stomatologii. Ukończyła administrację na Uniwersytecie Wrocławskim na wydziale Prawa oraz szkołę policealną na kierunku asystentka stomatologiczna.

Empatyczna oraz życzliwa. Swoje obowiązki wykonuje z największą starannością i zaangażowaniem. 

Prywatnie mama uroczej kotki Bezy oraz psa – Lenoxa, z którym kocha spacerować, a wszystko to w akompaniamencie ulubionej muzyki lub podcastów kryminalnych. Formą relaksu są dla niej leśne wędrówki i zbieranie grzybów.

Pasjonuje się literaturą, filmem, podróżami oraz zdrowym stylem życia. 

Rejestratorka oraz higienistka stomatologiczna, ukończyła studium policealne na kierunku higienistka stomatologiczna.

Czynnie uczestniczy zarówno podczas zabiegów stomatologicznych, jak i przy tych z zakresu medycyny estetycznej. Do jej obowiązków należy również rejestracja Pacjentów.

Charyzmatyczna oraz pomocna. W swojej pracy stawia na uśmiech i dobrą komunikacje.

Prywatnie psia mama uroczej Frejki. Wspólnie kochają wielogodzinne spacery po lesie. Pasjonatka wycieczek rowerowych, gotowania, podróży, dobrej książki oraz filmu.

 

Call Now Button