Wykorzystujemy potencjał, jaki skrywa w sobie medycyna estetyczna. Dzięki temu naszym Pacjentom możemy zaproponować bogatą ofertę zabiegów dostosowanych do ich potrzeb oraz oczekiwań. Koncentrujemy się na tym, aby – poprzez odpowiednio dobrane terapie – zlikwidować niedoskonałości urody.

Zatrzymaj czas i urodę

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres zabiegów, które pozwalają m.in. na:

Botox / toksyna botulinowa /

Botox/toksyna botulinowa/ -stosowany przy likwidacji lwiej zmarszczki, drobnych zmarszczek mimicznych, zmarszczek wokół ust co daje efekt odmłodzenia, ale również przy nadpotliwości ,czy przeroście mięśni żwaczy. Spłyca i wygładza zmarszczki poprzez porażenie włókien nerwowych ,które wpływają na skurcz mięśni. Odpowiednio dobrany jest bezpieczny w użyciu.To podstawowy zabieg w medycynie estetycznej. Zastosowany na czoło oprócz wygładzenia zmarszczek ma działanie przeciwpotne”.

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe – to preparaty podawane drogą iniekcji powodujące odbudowę skóry,poprawę jej jędrności i gęstości.Stymulują komórki skóry. do odbudowy. Nadają skórze świeżość i promienny wygląd. Zaliczamy tu preparaty na bazie hydroksyapatytu wapnia, kolagenu, aminokwasów, czy kwasu polimlekowego. Najczęsciej stosowane to Prophilo, Jalupro, Sculptra czy Neauvia.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to małoinwazyjny zabieg redukcji tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała,m.in.twarz,brzuch,pośladki. Zabieg polega na wprowadzeniu drogą iniekcji substancji rozbijającej tkankę tłuszczową. Pozwala zmniejszyć obwód o 4-5 cm.

Nici liftingujące

Nici liftingujące – poprawiają owal twarzy, dają efekt odmłodzenia i uniesienia owalu oraz wyostrzenia rysów twarzy.Stosujemy nici o różnej grubości ,z haczykami i bez. Obecnie najnowsze zbudowane są z kwasu hialuronowego.
  • Nici Aptos dają natychmiastowy efekt jak po liftingu /tzw.lifting bez skalpela/. Możemy uzyskać tu długotrwałe efekty. Nici wykonane są z kaprolaktonu i kwasu polimlekowego. Nici te pobudzają wytwarzanie kwasu hialuronowego.Jest to związek ,który występuje naturalnie w skórze ,a zwłaszcza młodej. Ma olbrzymie zdolności do wiązania wody. Stąd tez dodatkowym efektem procesu jest poprawa jędrności skóry. Dodatkowo nici stymulują syntezę elastyny dlatego skóra staje się bardziej spreżysta .Efekty widoczne są od razu, ale najbardziej po 6 tygodniach od zabiegu. Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym.

    Czas trwania zabiegu to 40-60 min.

  • Nici PDO – wykonane z polidioksanu ,dają efekt natychmiast, który utrzymuje się do roku czasu.Stymulują syntezę kolagenu i elastyny.Stopniowo ulegają rozpuszczeniu.Zabieg przeprowadzamy po znieczuleniu z użyciem maści znieczulającej.

    Czas trwania-do 45 min

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe – PRP – „wampirzy lifting” – zabieg przeznaczony dla wszystkich, ale też dla osób bardziej wymagających oraz alergików.Osocze uzyskiwane jest z własnej krwi pacjenta pobieranej bezpośrednio przed zabiegiem.Osocze po odwirowaniu podajemy drogą iniekcji w wybrane obszary, np.twarz, dekolt ,szyję lub skórę głowy.Komórki macierzyste zawarte w osoczu mają olbrzymi potencjał biologiczny. Za ich sprawą dochodzi do odnowy skóry(regeneracji) i poprawy jej ukrwienia. Osocze nie nadaje objętości i nie zmienia rysów twarzy lecz powoduje, że skóra jest bardziej napięta i rozświetlona, a co z tym się wiąże idzie młodsza.

Zabiegi z kwasem hialuronowym

Zabiegi z kwasem hialuronowym – to zabiegi wolumetryczne ,ale i mezoterapia. Zabiegi wolumetryczne to zabiegi modelowania i/lub uzupełniania deficytów tkanki podskórnej ,preparaty najczęściej stosowane są do modelowania i powiększania ust, modelowania kości policzkowych, modelowania bródki, modelowania i korygowania kształtu nosa. Możemy również wypełniać pogłębione bruzdy nosowo-wargowe, czy zmarszczki np. zmarszczki mimiczne lub zmarszczki palacza.
Możemy preparatami z kw.hialuronowym uzupełniać również deficyty tkanki np.na dłoniach. Mezoterapia to ostrzykiwanie odpowiednimi koktajlami witaminowymi i kw.hialuronowym skóry twarzy, szyi, czy dekoltu. Kw.hialuronowy ma tutaj działanie nawilżające i rozświetlające skórę.

Mezoterapia igłowa jest metodą nieinwazyjną służąca rewitalizacji i głębokiej regeneracji skóry, a także profilaktyki starzenia się skóry. Mikronakłucia powodują poprawę mikrokrążenia wskutek powstania mikrourazów. Zwiększa to metabolizm komórek tłuszczowych. Dodatkowo głęboko podane substancje odżywcze mają możliwość optymalnego działania. Kwas hialuronowy ma działanie rozświetlające i głęboko nawilżające. A sam zabieg wykorzystuje odpowiednio dobrane koktajle witaminowe i kwas hialuronowy .Możemy ostrzykiwać nimi skórę twarzy, szyi ,dekoltu ,rąk ,czy skórę głowy.

Peelingi medyczne

Peelingi medyczne – to zabiegi ,w których indywidualnie dobrane w zależności od potrzeb skóry preparaty regulują pracę gruczołów łojowych oraz powodują powierzchowne złuszczanie naskórka co sprawia ,że skóra jest rozjaśniona ,a drobne zmarszczki czy blizny spłycone. Jest to też zabieg z powodzeniem stosowany na przebarwienia celem ich likwidacji. Skóra po zabiegu jest rozjaśniona ,nawilżona i ujędrniona, więc wygląda młodziej. Przykładowe preparaty to : kwas glikolowy, kw.migdałowy ,pirogronowy, TCA, Yellow Peel, Neauvia, kw.azelainowy.

Cosmelan

Cosmelan– terapia dedykowana uporczywym przebarwieniom pochodzenia hormonalnego. Równocześnie przywraca równowagę skórze tłustej i mieszanej. Polega na zastosowaniu preparatu ,który złuszcza naskórek ,ale jednocześnie zawiera w swoim składzie substancję hamującą produkcję melaniny. Pełen efekt widoczny jest po 30 dniach od rozpoczęcia kuracji. Czynnikami aktywnymi są tu kwas kojowy, kw.fitowy, arbutyna, palmitynian retinolu i kw.askorbowy.

Princess Filler

Princess Filler Hialuronowy wypełniacz zmarszczek – sterylny, ulegający biodegradacji, wiskoelastyczny, idealnie czysty, izotoniczny i homogenizowany. Gwarantuje długotrwałe – ale nie permanentne – efekty. Powoli rozchodzi się w skórze, nadając jej gładki i naturalny wygląd. Jest jednofazowy, co zapewnia idealną, delikatną konsystencję żelu. Princess Filler może być wykorzystany do zabiegów całej twarzy. Jest doskonałym sposobem na pełne i zmysłowe usta, podnosi kąciki ust, uwypukla łuk kupidyna i wypełnienia drobne linie zmarszczek. Skutecznie usuwa także blizny na twarzy.

Więcej o gamie produktów Princess:

Preparaty z linii Princess powstały przy zastosowaniu rewolucyjnej, chronionej patentem technologii S.M.A.R.T. (Supreme Monophasic and Reticulated Technology). Do syntezy S.M.A.R.T. używany jest wyłącznie czysty i naturalny kwas hialuronowy pochodzący z biofermentacji. W procesie S.M.A.R.T. dzięki zastosowaniu czynnika wiążącego (BDDE) tworzona jest niezwykle gęsta macierz oraz idealnie czysty żel składający się z bardzo długich, mocnych i stabilnych łańcuchów kwasu hialuronowego.

Ostatnim etapem procesu S.M.A.R.T. jest usunięcie z żelu cząsteczek tlenu, co gwarantuje stabilność żelu po napełnieniu nim strzykawki, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo zabiegu i pełną nad nim kontrolę. Wypełniacze Princess są jednofazowe, złożone i wiskoelastyczne, co oznacza, że wyróżnia je idealna gładkość oraz bardzo duża elastyczność.

Gama produktów Princess® spełnia najwyższe standardy jakości i charakteryzuje się doskonałym profilem bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu unikalnej metody oczyszczania usuwającej resztki czynnika sieciującego poniżej poziomu wykrywalności (<1 ppm). Produkty dają naturalne i długotrwałe efekty, utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy.