LASERY

Lasery to urządzenia emitujące promieniowanie elektromagnetyczne wykorzystujące zjawisko emisji wymuszonej.
Posiadane przez nas urządzenia to wielofunkcyjne narzędzia jednakże o wiodącym przeznaczeniu.
Asclepion QuadroStar KTP to laser do zamykania naczyń, CO2 Omega ultrafrax to laser chirurgiczny, laser MedioStar Star firmy Asclepion służy do epilacji, czyli usuwania owłosienia.

Cuda techniki dla zdrowej skóry

Epilacja laserowa – Laser Mediostar

Epilacja laserowa to zabieg usuwania owłosienia przy użyciu lasera .Wymaga kilku sesji, ale pozwala na stałe zlikwidować uciążliwe owłosienie.Skuteczność zależy od regularności, zaburzeń hormonalnych i wcześniejszych metod usuwania włosów.
Depilacja laserowa jest nieinwazyjna i bezpieczna.Niekiedy skóra może być po zabiegu zaczerwieniona. Zasada działania-wiązka promieniowania lasera dochodzi do skóry właściwej niszcząc mieszki włosowe i hamując ich ponowny wzrost.
Skuteczniej i szybciej usuwane są włosy ciemne.A skóra najlepiej żeby przed zabiegiem była nieopalona. Ale oczywiście laser jest skuteczny i przy włosach ciemnych i jasnych. Stosowany u nas MedioStar firmy Asclepion to laser diodowy.

Zamykanie naczyń – Laser Quadrostar

Zamykanie naczyń – laser przeznaczony do tego typu problemów skórnych usuwa popękane naczynka/pajączki, włókniaki, teleangiektazje, niweluje zaczerwienienia na twarzy.Zabieg przeprowadzamy w okularach ochronnych ,w niektórych wskazaniach niezbędne jest powtarzanie zabiegów.Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona. Stosujemy u nas w klinice QuadroStar firmy Asclepion .

Usuwanie znamion/odmładzanie -Laser CO2

Laser CO2 – to ablacyjny laser frakcjonujący. Ma zastosowanie w usuwaniu blizn ,również potrądzikowych , znamion barwnikowych, przebarwień, brodawek, włókniaków, zmarszczek, rozstępów.Stymuluje również skórę do odnowy poprzez zmianę jej struktury co warunkuje trwałą regenerację kolagenu i elastyny. Zwęża rozszerzone pory.Wszystko to daje efekt odmłodzenia, odświeżenia i wygładzenia. Delikatny, precyzyjny, a zarazem skuteczny w użyciu.